BRAK OPŁAT ZA WAKACJE

W Miasteczku Studenckim przy Mostowej wyróżnia nas to, że jeśli zdecydujesz się na wynajem mieszkania w czerwcu, lipcu lub sierpniu, ale zamierzasz wprowadzić się dopiero w połowie września lub w październik

 

NIE PŁACISZ ZA WAKACJE !

 

Również opłata czynszowa za wrzesień naliczana jest według zamieszkanych dni, jeśli zdecydujesz się na wprowadzenie z dniem innym niż 1 września.

KAUCJA ROZŁOŻONA NA CZĘŚCI

Każde mieszkanie przy ulicy Mostowej 4-4a wymaga wpłacenia kaucji w wysokości PÓŁTORA CZYNSZU za jeden miesiąc wynajmu danego mieszkania, tak więc kwota kaucji jest zależna od tego, ile wynosi czynsz w danym mieszkaniu. Istnieje możliwość rozłożenia wpłaty na dwie części, to jest równowartości:

 

I wpłata: 1 miesięczny czynsz,

II wpłata: 0,5 miesięcznego czynszu.

 

Termin wpłaty ustalamy indywidualnie z Najemcą.

Kaucja zwracana jest Lokatorom w dniu zakończenia Umowy Najmu.

SZACUNKOWE RACHUNKI

Jeśli zastanawiasz się, ile będą wynosiły Twoje miesięczne rachunki, to poniżej przedstawiamy szacunkowe koszty podawane przez obecnych i byłych Lokatorów.

Poza co miesięcznym CZYNSZEM, który należy wpłacać na konto Wynajmującego, czyli właściciela mieszkania, do 10 dnia każdego miesiąca z góry, pozostałe opłaty, to:

 

  1. ZUŻYCIE PRĄDU: rachunek co dwa miesiące

  2. ZUŻYCIE GAZU: rachunek według ustalonej taryfy (polecamy zużycie bieżące, bo rachunek szacunkowy nie oddaje właściwego zużycia i może wprowadzać w błąd)

= średnio miesięcznie w okresie wynajmu łącznie za prąd i ogrzewanie na Lokatora przypada około PLN 120-150 opłat.

  3. ZUŻYCIE WODY i odprowadzanie ścieków: rozliczane jest co pół roku, w styczniu i   czerwcu. Opłata naliczana jest według zużycia wskazywanego przez licznik w każdym mieszkaniu. Opłata naliczana jest systemem: metr sześcienny x stała stawka za zużycie wody.

 

Rachunki za zużycie prądu i gazu (z wyjątkiem mieszkań z ryczałtem za gaz) przychodzą do skrzynki pocztowej Najemców. Woda rozliczana jest według zużycia z Właścicielem mieszkań.

Please reload